Varikatus/pergola Laevora 6 x 3.6m, valge värv, alumiinium, H250x360x600cm
250 cm 600 cm 360 cm
€ 6 147,54
Size: H23x40.5x179.5cm. composed of 12 rails + 6 curtains + 6 mosquito nets.
Fabric 100% polyester with PVC coating.
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Alumiinium |
| Materjal: | Tekstileen |
| Värv: | Hall |
| Laius: | 40.5 cm |
| Pikkus: | 179.5 cm |
| Kaal: | 40 kg |
| Kangas: | Polyester/PVC |
| Tootja: | ALANDEKO |