Artificial Palm, H180cm, D115cm
ID: 3560238338261
€144.63
Product details
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Color: | Green |
| Height: | 180 cm |
| Width: | 115 cm |
| Length: | 115 cm |
| Weight: | 6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский