Dirbtinis augalas PALM, H180cm, D115cm
ID: 3560238338261
€ 144,63
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Keramika |
|---|---|
| Medžiaga: | Plastikas |
| Spalva: | Žalios |
| Aukštis: | 180 cm |
| Plotis: | 115 cm |
| Ilgis: | 115 cm |
| Svoris: | 6 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский