Pendant lamp Rigo, grey, E27 60W, H65-160cm, Ø-30cm
ID: 2000000858609
Bulbs are not included.
Discount 40 %
€54.55
€90.91
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | Black |
| Height: | 160 cm |
| Width: | 30 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский