Pakabinamas šviestuvas RIGO,pilkos sp., E27 60W, H65-160cm, D-30cm
ID: 2000000858609
Nuolaida 40 %
€ 54,55
€ 90,91
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Stiklas |
|---|---|
| Medžiaga: | Plastikas |
| Medžiaga: | Metalas |
| Spalva: | Juodas |
| Aukštis: | 160 cm |
| Plotis: | 30 cm |
| Svoris: | 4 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский