Coffee table set Jarny, 2 pcs., white, metal, D60cm H42cm, D40cm H55cm
ID: 2000001146859
€139.67
Product details
Product details
Table dimensions:
D60cm H42cm
D40cm H55cm
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | White |
| Height: | 42 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 19.2 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский