Kavos staliuko komplektas Jarny, 2 vnt., balta sp., metalinis, D60cm H42cm, D40cm H55cm
ID: 2000001146859
€ 139,67
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
Stalo dydžiai:
D60cm H42cm
D40cm H55cm
| Medžiaga: | Metalas |
|---|---|
| Spalva: | Balta |
| Aukštis: | 42 cm |
| Plotis: | 60 cm |
| Ilgis: | 60 cm |
| Svoris: | 19.2 kg |
| Stalviršio forma: | Apvalus |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский