Puodelis arbatai su tinkleliu CIRCO, 400ml, D9.5xH13cm
ID: 2000000270876
Nuolaida 20 %
€ 4,96
€ 6,20
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Porcelianas |
|---|---|
| Spalva: | Balta |
| Aukštis: | 13 cm |
| Plotis: | 9.5 cm |
| Ilgis: | 9.5 cm |
| Tūris : | 400 ml |
| Svoris: | 0.6 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Padėklas 7591C, matinio žalvario paviršius/blizganti žalvario plokštė, su emaliu, 11x43.5x18
€ 8,68
€ 28,93
- −70 %
Vazonas ant stovo LIMMEN, antikvarinis žalvaris, margintas/ skaidrus emalis, H29cm, D14cm
€ 6,91
€ 17,27
- −60 %
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский