Biuro kėdė Aven, juoda/natūrali sp., H91x48.5x54cm, sėdimosios dalies aukštis 46-58cm
ID: 5713941338549
€ 164,46
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Eko oda |
|---|---|
| Medžiaga: | Ąžuolo lukštas |
| Medžiaga: | MDF |
| Spalva: | Juodas |
| Aukštis: | 91 cm |
| Plotis: | 54 cm |
| Ilgis: | 48.5 cm |
| Sėdimosios dalies aukštis: | 46 - 58 cm |
| Svoris: | 10.8 kg |
| Maksimalus išlaikomas svoris: | 110 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский