Dekoratyvinis padėklas Fabro L, D39.5cm, H4cm
ID: 2000001171844
€ 18,10
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Stiklas |
|---|---|
| Medžiaga: | Polirezinas |
| Spalva: | Juodas |
| Aukštis: | 4 cm |
| Plotis: | 39.5 cm |
| Ilgis: | 39.5 cm |
| Svoris: | 1.1 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский