Darbo stalas Angley, natūrali sp., H75x100x50cm
ID: 5713941314529
€ 367,77
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Ąžuolo lukštas |
|---|---|
| Medžiaga: | MDF |
| Medžiaga: | Ąžuolo mediena |
| Spalva: | Natūralus |
| Aukštis: | 75 cm |
| Plotis: | 50 cm |
| Ilgis: | 100 cm |
| Svoris: | 22 kg |
| Maksimalus išlaikomas svoris: | 100 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский