Stalinis šviestuvas Nanete, H65cm D42.5cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000000857794
Lemputės į komplektą neįeina.
€ 54,55
Produkto išsami informacija
Lemputės į komplektą neįeina.
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Plastikas |
|---|---|
| Medžiaga: | Metalas |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Medžiaga: | Keramika |
| Spalva: | Kreminė |
| Aukštis: | 65 cm |
| Plotis: | 42.5 cm |
| Ilgis: | 42.5 cm |
| Svoris: | 4.5 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Biuro kėdė Darlighton, aksomas, pilkai rusvos sp., H106x70x64cm, sėdimosios vietos aukštis 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 98,51
€ 123,14
- −20 %
Fotelis Dunkel, aksomas, rusvai pilka sp., H103x78x80cm, sėdimosios dalies aukštis 50cm
103 cm 78 cm 80 cm
€ 124,96
€ 156,20
- −20 %
Kėdė Sandland, tamsiai mėlyna, H87x64x59cm, sėdimosios dalies aukštis 50cm
87 cm 64 cm 59 cm
€ 47,93
€ 119,83
- −60 %
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский