Stikliukai Shooter, 6 vnt. rinkinys, 50ml, H5.5cm, D5cm
ID: 3560232842481
€ 8,22
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Stiklas |
|---|---|
| Spalva: | Skaidri |
| Aukštis: | 5.6 cm |
| Plotis: | 5 cm |
| Ilgis: | 5 cm |
| Tūris : | 50 ml |
| Svoris: | 0.18 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский