TV staliukas Seaford, juodas sp., plienas/MDF, H45x40x140cm
ID: 5713941187017
€ 202,48
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Plienas |
|---|---|
| Medžiaga: | MDF |
| Aukštis: | 45 cm |
| Plotis: | 140 cm |
| Ilgis: | 40 cm |
| Svoris: | 30 kg |
| Maksimalus išlaikomas svoris: | 40 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский