Sieninis veidrodis Ingels, aukso sp., 61x5x76cm
ID: 5204116929506
€ 48,76
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Plastikas |
|---|---|
| Medžiaga: | Stiklas |
| Spalva: | Auksas |
| Aukštis: | 76 cm |
| Plotis: | 5 cm |
| Ilgis: | 61 cm |
| Svoris: | 5 kg |
| Forma: | Stačiakampė |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский