Armchair Dandy SK, symphony 05, 91x125x75cm, seat height 40cm
ID: 2000001146811
Discount 30 %
€160.30
€229.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Height: | 91 cm |
| Width: | 75 cm |
| Length: | 125 cm |
| Seat height: | 40 cm |
| Weight: | 17 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Doubble recliner Obernburg, grey, electrically adjustable, H105x189x105-165cm, seat height 51cm
105 cm 105-165 cm 89 cm
€699.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda