Side table Jakobsfors, iron/ceramic/PU, 40x40cm H55cm
ID: 2000001184202
€159.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Eco leather |
| Material: | Ceramic |
| Height: | 55 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 40 cm |
| Weight: | 8.5 kg |
| Tabletop shape: | Square |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda