Serving table Pazzella, rosegold tone, 54.5x47x84.5cm
ID: 2000000953038
€139.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 84.5 cm |
| Width: | 47 cm |
| Length: | 54.5 cm |
| Weight: | 7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda