Serving trolley Totler, black, H66.5x45.5x74cm
ID: 2000001061398
Discount 60 %
€88.00
€220.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 66.5 cm |
| Width: | 45.5 cm |
| Length: | 74 cm |
| Weight: | 17 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda