Servējamie ratiņi Totler, melni, H66.5x45.5x74cm
ID: 2000001061398
Atlaide 60 %
€ 88,00
€ 220,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 66.5 cm |
| Platums: | 45.5 cm |
| Garums: | 74 cm |
| Svars: | 17 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda