0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Cabinet Wakefield Tall, mango wood/MDF, brown, H140x70x38cm
ID: 2000001162224
€549.00
Share item:
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Color: | Brown |
| Height: | 140 cm |
| Width: | 38 cm |
| Length: | 70 cm |
| Weight: | 56.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Wardrobe Angley, natural color, H200x100x55cm
200 cm 100 cm 55 cm
€1,349.00
Delivery within ~20 work days
Cabinet Wakefield Tall, mango wood/MDF, brown, H140x70x38cm
140 cm 70 cm 38 cm
€549.00
Available both in the stores and in online-store
Cabinet Nola, metal/black oak veneer/MDF, H118x100x40cm
118 cm 100 cm 40 cm
€549.00
Available in the stores only
Cabinet Angley, natural color, H145x80x40cm
145 cm 80 cm 40 cm
€689.00
Delivery within ~20 work days
Cabinet Alinley, natural color, H150x90.8x40cm
150 cm 91 cm 40 cm
€685.00
Delivery within ~20 work days
Cabinet Akensington, natural color, H120x91x40cm
120 cm 91 cm 40 cm
€699.00
Delivery within ~20 work days
Cabinet Ajai, oak MDF/melamine/black frame, H140x80x40cm
140 cm 80 cm 40 cm
€295.00
Delivery within ~20 work days
Beverage cabinet Nola, natural color, metal/oak veneer/MDF, H118x100x40cm
118 cm 100 cm 40 cm
€453.72
Delivery within ~20 work days
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda