Pendant lamp Mogliano, black, H8-115x95x25cm, LED 42W, 3000K, 2310lm
ID: 2000001148105
€89.00
Product details
Product details
| Material: | PVC |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 115 cm |
| Width: | 25 cm |
| Length: | 95 cm |
| Weight: | 1.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda