Pendant lamp Owl gold, E27 40W(MAX), H28-180x57x14cm
ID: 4025621522928
Bulbs are not included.
Discount 30 %
€132.30
€189.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Material: | Plastic |
| Color: | Gold |
| Height: | 180 cm |
| Width: | 14 cm |
| Length: | 57 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda