Pendant lamp Titus, jute lampshade, H75-145cm, D26.5cm, E27 40W(MAX)
ID: 3560231023478
Bulbs are not included.
€59.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Jute |
| Material: | Plastic |
| Height: | 145 cm |
| Width: | 26.5 cm |
| Length: | 26.5 cm |
| Weight: | 2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda