Griestu lampa Titus, džutas abažūrs, H75-145cm, D26.5cm, E27 40W(MAX)
ID: 3560231023478
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 59,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Džuta |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 145 cm |
| Platums: | 26.5 cm |
| Garums: | 26.5 cm |
| Svars: | 2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda