Chaise lounge chair Eltaco, Nube 45, velvet, yellow, H95x85x170cm
ID: 5904484079154
€499.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester,MDF,Metal |
|---|---|
| Color: | Yellow |
| Height: | 95 cm |
| Width: | 85 cm |
| Length: | 170 cm |
| Weight: | 30 kg |
| Model: | Eltaco |
| Fabric: | Nube 45 |
| Weight capacity: | 120 kg |
| Assembly: | Partially assembled |
| Fabric type: | Velvet |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda