Alarm clock Gamiel, H7x15x4cm
ID: 3560232559518
The alarm clock is powered by both a USB cable and 4 AAA batteries.
€24.90
Product details
The alarm clock is powered by both a USB cable and 4 AAA batteries.
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Color: | Natural |
| Height: | 7 cm |
| Width: | 4 cm |
| Length: | 15 cm |
| Weight: | 0.34 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda