Wall clock Miljeno, H60x57x4.5cm
ID: 2000001071526
€39.90
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Plastic |
| Color: | Black |
| Height: | 60 cm |
| Width: | 4.5 cm |
| Length: | 57 cm |
| Weight: | 1.6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda