0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Console Fabian, metal/glass/ceramic, H76x120x40cm
ID: 2000001177914
€499.00
Share item:
Product details
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Glass |
| Height: | 76 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 27 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Console Usakola, black, MDF/metal, H75x100x37cm
75 cm 100 cm 37 cm
€103.31
Delivery within ~20 work days
Console Usakola, natural color, MDF/metal, H75x100x37cm
75 cm 100 cm 37 cm
€103.31
Delivery within ~20 work days
Console Ubarali, smoked oak color, plywood/oak veneer, H75x110x40cm
75 cm 110 cm 40 cm
€392.56
Delivery within ~20 work days
Console Ubarali, natural color, plywood/oak veneer, H75x110x40cm
75 cm 110 cm 40 cm
€392.56
Delivery within ~20 work days
Console Nola, smoked oak color, oak veneer/MDF, H75x130x40cm
75 cm 130 cm 40 cm
€247.11
Delivery within ~20 work days
Console Nola, black, oak veneer/MDF, H75x130x40cm
75 cm 130 cm 40 cm
€247.11
Delivery within ~20 work days
Console Nola, natural color, oak veneer/MDF, H75x130x40cm
75 cm 130 cm 40 cm
€247.11
Delivery within ~20 work days
Console table Javron L, H80x117x25cm
80 cm 117 cm 25 cm
€175.00
Available both in the stores and in online-store
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda