Deco figurine Bulldog with tray, black, H23x17.5x17.5cm
ID: 3664944344698
€39.00
Product details
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 23 cm |
| Width: | 17.5 cm |
| Length: | 17.5 cm |
| Weight: | 0.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda