Dining chair Acura, set of 2 pcs, beige, H88.5x51x61.5cm, seat height 49cm
ID: 5713941296085
Price is given for set. 2 pieces in set
€399.00
Product details
Price is given for set. 2 pieces in set
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Color: | Beige |
| Height: | 88.5 cm |
| Width: | 61.5 cm |
| Length: | 51 cm |
| Seat height: | 49 cm |
| Weight: | 17 kg |
| Weight capacity: | 110 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda