Pusdienu krēsls Acura, komplektā 2 gab., bēšs, H88.5x51x61.5cm, sēdvirsma H 49cm
ID: 5713941296085
Cena norādīta par komplektu. Komplektā 2 gab.
€ 399,00
Preces informācija
Cena norādīta par komplektu. Komplektā 2 gab.
Preces informācija
Šis pusdienu krēsls, kuru atšķir no citiem tā siluets un mūsdienīgā elegance, ir lieliski piemērots jebkurai modernai mājai. Sēdeklis ir apvilkts ar mīkstu audumu, kas nodrošina greznu sajūtu. Lai vēl vairāk papildinātu moderno izskatu, melnajai 4-staru metāla pamatnei ir rotācijas funkcija. Iekārtojieties ērtāk un izbaudiet mirkli.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Bēša |
| Augstums: | 88.5 cm |
| Platums: | 61.5 cm |
| Garums: | 51 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 49 cm |
| Svars: | 17 kg |
| Svara kapacitāte: | 110 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda