Dinner table Handerson, nut, D137.5x28cm
ID: 2010001196631
€1,299.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Height: | 78 cm |
| Width: | 136 cm |
| Length: | 136 cm |
| Weight: | 60 kg |
| Extendable Table: | No |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda