Dressing table with mirror Holwud, white, MDF/LED lights, H140x94x43cm
ID: 5905248115385
€205.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Color: | White |
| Height: | 140 cm |
| Width: | 43 cm |
| Length: | 94 cm |
| Weight: | 32 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Leisure chair Vanesa, vintage gold 15, rotatable 360 degrees, 84x50xH85, seat height 46cm
85 cm 84 cm 50 cm
€259.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda