Dressing table Hegan, white, chipboard/glass, 120x50cm, H76cm
ID: 5905248137110
€159.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Chipboard |
| Material: | MDF |
| Color: | White |
| Height: | 76 cm |
| Width: | 120 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 30.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Bar chair Havigen H125, rotatable 360 degrees, grey/black, steel/polyester, H90-105cm 54x53cm
105 cm 53 cm 54 cm
€117.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda