Floor lamp Sarli with LED reading light, H166xD41cm, E27 60W(MAX), LED 1x1W
166 cm 41 cm 41 cm
€99.00
Bulbs are not included.
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyresin |
| Color: | Black and white |
| Height: | 180 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 80 cm |
| Weight: | 24.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |