Grīdas lampa Rammus II black, melna/balta, H180x80x60cm, E27x6 40W(MAX)
ID: 2000001188460
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 499,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Polirezīns |
| Krāsa: | Melnbalta |
| Augstums: | 180 cm |
| Platums: | 60 cm |
| Garums: | 80 cm |
| Svars: | 24.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda