Floor lamp Sarli with LED reading light, H166xD41cm, E27 60W(MAX), LED 1x1W
166 cm 41 cm 41 cm
€99.00
Bulbs are not included.
Fabric composition: 78%nylon +22%spandex
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Height: | 165 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 40 cm |
| Weight: | 1.05 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |