Floor lamp Sarli with LED reading light, H166xD41cm, E27 60W(MAX), LED 1x1W
166 cm 41 cm 41 cm
€99.00
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Marble |
| Height: | 150 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 30 cm |
| Weight: | 8.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |