Tea pot Ivy, glass/steel/acacia wood, 1.6L, H19x17.5x12.9cm
ID: 3560231025076
€9.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Acacia |
| Material: | Steel |
| Height: | 19 cm |
| Width: | 12.9 cm |
| Length: | 17.5 cm |
| Volume: | 1600 ml |
| Weight: | 1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda