Tējkanna ar filtru Ivy, stikls/tērauds/akācijas koks, 1.6L, H19x17.5x12.9cm
ID: 3560231025076
€ 9,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Akācija |
|---|---|
| Materiāls: | Tērauds |
| Materiāls: | Stikls |
| Augstums: | 19 cm |
| Platums: | 12.9 cm |
| Garums: | 17.5 cm |
| Tilpums: | 1600 ml |
| Svars: | 1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda