Garden chair Laembruns, praline color, aluminum/polyester, H73.5x63x61cm, seat height 51cm
ID: 3560239720508
€349.00
Product details
Product details
The chair frame is treated with an anti-corrosion epoxy coating as well as an anti-discolour coating. A complete garden set is available at 3560239717492.
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Color: | Taupe |
| Height: | 73.5 cm |
| Width: | 61 cm |
| Length: | 63 cm |
| Seat height: | 41 cm |
| Armrest height: | 63 cm |
| Weight: | 8.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Furniture set Laembruns, praline color, aluminum/polyester, H198x78,5x87cm
198 cm 87 cm 78.5 cm
€2,379.15
€2,799.00
- -15 %
Extendable dining table Rigena 019, sintered stone/metal, brown, 160-240x90cm H75cm
75 cm 240 cm 90 cm
€532.80
€666.00
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda