Furniture set Laembruns, praline color, aluminum/polyester, H198x78,5x87cm
ID: 3560239717492
5-seater set
Discount 15 %
€2,379.15
€2,799.00
Product details
5-seater set
Product details
The set includes everything you need for the perfect garden or patio setting: table H33x65x124cm (3560238700808), 3-seater sofa H79x68x194cm (3560238700792), 2 chairs H79x68x76cm (3560238700785).
Adjustable legs for table and chairs to compensate for uneven floors and ensure greater stability.
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Color: | Taupe |
| Height: | 198 cm |
| Width: | 78.5 cm |
| Length: | 87 cm |
| Weight: | 63 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Garden chair Laembruns, praline color, aluminum/polyester, H73.5x63x61cm, seat height 51cm
73.5 cm 63 cm 61 cm
€349.00
Extendable dining table Rigena 019, sintered stone/metal, brown, 160-240x90cm H75cm
75 cm 240 cm 90 cm
€532.80
€666.00
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda