Champagne coupe America "20, 220ml, H16x D10cm
ID: 8004360093124
€6.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 16 cm |
| Width: | 10 cm |
| Length: | 10 cm |
| Volume: | 220 ml |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda