Cordial glass America "20, 80ml, H15 D5.2cm
ID: 8004360093988
€4.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 15 cm |
| Width: | 5.2 cm |
| Length: | 5.2 cm |
| Volume: | 80 ml |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda