Chmampagne flute Midnight, H15cm, D10.5cm 250ml
ID: 3560231616571
€6.90
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Grey |
| Height: | 15 cm |
| Width: | 10.5 cm |
| Length: | 10.5 cm |
| Volume: | 250 ml |
| Weight: | 0.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda