Šampanieša glāzes Midnight, H15cm, D10.5cm 250ml
ID: 3560231616571
€ 6,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 15 cm |
| Platums: | 10.5 cm |
| Garums: | 10.5 cm |
| Tilpums: | 250 ml |
| Svars: | 0.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda