Hanging chair Moon, H195 D95cm
ID: 2000000904412
Seat area- 80x90cm.
€185.00
Product details
Seat area- 80x90cm.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Plastic |
| Color: | Cream |
| Height: | 195 cm |
| Width: | 95 cm |
| Length: | 95 cm |
| Weight: | 34 kg |
| Weight capacity: | 120 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda