0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Kids chair Sweet bear, MDF/pine wood legs, H49x26x26cm, seat height 24cm
ID: 3560238609804
€24.90
Share item:
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Height: | 49 cm |
| Width: | 26 cm |
| Length: | 26 cm |
| Seat height: | 24 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Kids Chair Hippo, H37x66x26cm
37 cm 66 cm 26 cm
€29.94
€49.90
Available both in the stores and in online-store
- -40 %
Chair Sweet, white, H50x30x30cm, seat height 25cm
50 cm 30 cm 30 cm
€27.90
Available both in the stores and in online-store
Stool Sweet, white, H26.5cm, D24cm
26.5 cm 24 cm 24 cm
€16.50
Available both in the stores and in online-store
Chair Sweet, grey, H50x30x30cm, seat height 25cm
50 cm 30 cm 30 cm
€27.90
Available in the stores only
Kids chair Dino, H83x45x54cm, seat height 42cm
83 cm 45 cm 54 cm
€15.60
€39.00
Available both in the stores and in online-store
- -60 %
Kids chair Licorne, H83x45x54cm, seat height 42cm
83 cm 45 cm 54 cm
€15.60
€39.00
Available both in the stores and in online-store
- -60 %
Kids bench Cat, coffee color, H51x67x38cm, seat height 38cm
51 cm 67 cm 38 cm
€89.00
Available in the stores only
Kids bench Elephant, grey, H47x80x39cm, seat height 39cm
47 cm 80 cm 39 cm
€89.00
Available both in the stores and in online-store
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda