Floor mirror Izabella, black color, H152x35x2.5cm
ID: 2000000984698
€59.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Height: | 152 cm |
| Width: | 2.5 cm |
| Length: | 35 cm |
| Weight: | 6 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Dandy SK-15, green/brown, H91x125x75cm, seat height 40cm
91 cm 125 cm 75 cm
€153.30
€219.00
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda